My doradzamy – Ty oszczędzasz! Projekt Doradztwa Energetycznego w województwie mazowieckim

Tytuł: My doradzamy – Ty oszczędzasz! Projekt Doradztwa Energetycznego w województwie mazowieckim

Autor audycji: Marcin Jabłkowski

Nazwa audycji: My doradzamy – Ty oszczędzasz
Data emisji: 21-12-2022

Ceny energii potrzebnej do ogrzewania naszych domów i mieszkań dosłownie wystrzeliły. Na każdym kroku słyszymy, że będziemy musieli płacić więcej. Sytuacja na Świecie nie rokuje szybkiej poprawy, więc trzeba zatroszczyć się o rachunki we własnym zakresie.

Tylko jak to zrobić? Dobrym pomysłem jest sprawdzenie, czy odpowiednio efektywnie wykorzystujemy nasze paliwa – spalając je w dobrych piecach, używając nowoczesnych rozwiązań grzewczych, czy w końcu, inwestując w energooszczędne rozwiązania, które pomogą nie marnować  energii? Które wybrać?

Z pomocą idzie nam Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, który proponuje wsparcie… doradców energetycznych.

Projekt Doradztwa Energetycznego jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Projektu „Ogólnopolski system wsparcia doradczego dla sektora publicznego, mieszkaniowego oraz przedsiębiorstw w zakresie efektywności energetycznej oraz OZE, finansowanego przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020, Oś priorytetowa I, poddziałanie 1.3.3 „Zmniejszenie emisyjności gospodarki”.

 

(Visited 13 times, 1 visits today)

Autorzy

KRP

Możesz również polubić…