Fundacja „Nasza Szkoła” z wyróżnieniem – Przyjaciel Katolickiego Radia Podlasie

Tytuł: Fundacja „Nasza Szkoła” z wyróżnieniem – Przyjaciel Katolickiego Radia Podlasie

Autor: Monika Jabłkowska
Nazwa audycji: Wywiady
Data emisji: 16-01-2023

13 stycznia odbyło się doroczne spotkanie opłatkowe samorządowców, przedsiębiorców i przyjaciół Katolickiego Radia Podlasie w Wyższym Seminarium Duchownym w Nowym Opolu. Podczas wieczoru oprócz wręczenia nagród w Plebiscycie Top Regionu, zarząd Katolickiego Radia Podlasie postanowił  przyznać wyróżnienie „Przyjaciel Katolickiego Radia Podlasie” – Fundacji „Nasza Szkoła”. Główną misją Fundacji jest wsparcie działalności i rozwój katolickich placówek oświatowych.

Więcej o wyróżnieniu Monika Jabłkowska i jej goście.

(Visited 6 times, 1 visits today)

Autorzy

Monika Jabłkowska

Dziennikarz

Monika Jabłkowska

Dziennikarz

Możesz również polubić…