Adwentowa droga serca – Dzień 5 „Miłość: żyć całym sercem, nie połową”
Tytuł: Adwentowa droga serca – Dzień 5 „Miłość: żyć całym sercem, nie połową”
Autor: ks. Przemysław Świderski
Nazwa audycji: Adwentowe Rekolekcje Radiowe
Data emisji: 19-12-2025 r.
„Adwentowa droga serca”
Zapraszamy na pięć dni radiowych rekolekcji adwentowych, podczas których wspólnie przygotujemy nasze serca na tajemnicę Bożego Narodzenia.
Wyruszymy w drogę, która prowadzi od chaosu do pokoju, od lęku do nadziei, od życia „na pół” do życia pełnią miłości.
Każdego dnia zobaczymy, jak Słowo Boga spotyka nasze konkretne doświadczenia: wolność, która jest darem; nadzieję, która zaczyna wszystko od nowa; dojrzałość do której cały czas zdążamy; posłuszeństwo, które buduje relacje; oraz miłość, która naprawdę nadaje życiu sens.
Zapraszamy Cię serdecznie. Pozwólmy, by ten Adwent stał się czasem przemiany i dotknięcia serca.
Dzień 5 „Miłość: żyć całym sercem, nie połową”
W ostatnim dniu zobaczymy, jak łatwo wpaść w „półżycie”: w półsłowa, półmodlitwy, półobecność. Przeżyjemy odkrycie, że Bóg zaprasza nas do pełni – do życia, które ma smak, głębię i kierunek. Doświadczymy, że modlitwa nie jest ciężarem, ale drogą do wolności, która pozwala kochać.

