Dzień Życia Konsekrowanego. Konferencja ks. Leszka Woronieckiego SAC – wicerektora Wyższego Seminarium Duchownego Księży Pallotynów w Ołtarzewie

Tytuł: Dzień Życia Konsekrowanego. Konferencja ks. Leszka Woronieckiego SAC – wicerektora Wyższego Seminarium Duchownego Księży Pallotynów w Ołtarzewie

Autor: ks. Leszek Woroniecki
Nazwa audycji: Inne
Data emisji: 02-02-2023

To światło, którym jest Jezus, rozświetla mroki ziemi i ludzkiego życia – mówił biskup siedlecki Kazimierz Gurda podczas Eucharystii połączonej z liturgią światła i dziękczynieniem za dar życia konsekrowanego.

W Święto Ofiarowania Pańskiego do katedry w Siedlcach przybyły Osoby Życia Konsekrowanego z terenu całej diecezji siedleckiej. Tego dnia dziękowano Panu Bogu za ich codzienną posługę w Kościele siedleckim, świadectwo wiary w Chrystusa i miłości do Kościoła Chrystusowego. Proszono także o nowe i wierne powołania do wszystkich form życia konsekrowanego.

Pierwszym punktem czwartkowego spotkania była konferencja ks. Leszka Woronieckiego SAC – wicerektora Wyższego Seminarium Duchownego Księży Pallotynów w Ołtarzewie.

 

 

 

(Visited 168 times, 1 visits today)

Autorzy

KRP

Możesz również polubić…