Rozmowa z wokalistą Mateuszem Ziółko

Tytuł: Rozmowa z wokalista Mateuszem Ziółko

Autor: Paweł Kryszczuk

Nazwa audycji: Wywiady, Gość Wolnej Soboty
Data emisji: 14-10-2023

Wokalista, pianista, autor muzyki i tekstów. Zdobywca licznych nagród i wyróżnień, wsród nich zwycięstwo w 3 edycji programu ,,The Voice Of Poland” oraz 10 edycji programu ,,Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, gdzie brawurowo wykonał: utwór Zbigniewa Wodeckiego ,,Lubię wracać”. Finalista telewizyjnego hitu TVN ,,Mam Talent”. Mateusz Ziółko jest także laureatem konkursu ,,Super Debiuty” podczas 51. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu.

Jego debiutancka płyta ,,Na nowo” pojawiła się na rynku przed pięcioma laty. Po kilku latach przerwy Mateusz Ziółko wraca z nową płytą krążek ,,Tak po prostu” pojawił się na rynku w listopadzie 2022 roku.

Mateusz Ziółko stał się bardziej znany od momentu wygrania programu „The Voice of Poland”. Najlepszy głos w Polsce szybko zaczął robić karierę. A sława czasem potrafi człowieka zmienić… Show biznes potrafi wykreować daną osobę na kogoś, kim w głębi serca wcale nie musi być. Czy Mateusz w momencie rozwoju swojej kariery był wtedy sobą? Po latach uważa, że przestał… Dopiero w Bożych oczach zobaczył siebie takiego, jakim jest naprawdę.

„Bóg daje zupełnie inne spojrzenie na siebie, na problemy, które napotykam na drodze. Trudności nie znikają, ale jest inna świadomość, ufność i nadzieja” – wyznaje.

O wierze, Bogu, miłości, rodzinie i muzyce Gość Wolnej Soboty Mateusz Ziółko podzieli się ze słuchaczami Katolickiego Radia Podlasie.

(Visited 3 times, 1 visits today)

Autorzy

Paweł Kryszczuk

Możesz również polubić…