Rozmowy z Ogólnopolskiego Szczytu Gospodarczego

Tytuł: Rozmowy z Ogólnopolskiego Szczytu Gospodarczego
Autor:Adam Białczak
Nazwa audycji: Wywiady
Data emisji: 18-08-2018

18 i 19 października w Siedlcach odbywał się Ogólnopolski Szczyt Gospodarczy. W siedzibie Wydziału Humanistycznego UPH dyskutowali decydenci z najważniejszych instytucji państwowych, szefowie dużych firm i spore grono ekspertów. Katolickie Radio Podlasie relacjonowało to wydarzenie w swoich serwisach i magazynach. Poniżej zamieszczamy komplet naszych materiałów – zapisy rozmów, jakie podczas Szczytu przeprowadził Adam Białczak.

Pierwsza rozmowa, otwierająca – o współpracy nauki i gospodarki – z Tamarą Zacharuk, rektor Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego.
Drugie spotkanie – na temat otwartych warsztatów z doradcami energetycznymi – z Agnieszką Zagrodzką z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki.
Trzeci wywiad – o elektromobilności – z Arturem Kalickim z firmy Tauron.
Czwarty – o bezpieczeństwie cybernetycznym i militarnym oraz jego gospodarczym kontekście, jakim są zamówienia dla wojska – z Pawłem Poncyliuszem z Grupy WB.
Piąty materiał – o bezpieczeństwie dostaw gazu do odbiorców detalicznych i przemysłowych oraz walce ze smogiem – z Marcinem Szczudło z PGNiG Obrót Detaliczny.
Szósty – o zmianach zachodzących w branży ciepłowniczej – z Jackiem Szymczakiem z Izby Gospodarczej Ciepłownictwo Polskie.

(Visited 53 times, 1 visits today)

Autorzy

Możesz również polubić…