Pełne wyniki X edycji konkursu na rozważania Drogi Krzyżowej. Rozmowa z laureatami

Tytuł: Pełne wyniki X edycji konkursu na rozważania Drogi Krzyżowej. Rozmowa z laureatami

Autor: Ks. Marek Weresa

Nazwa audycji: Wywiady
Data emisji: 28-04-2022

Tekst, który przysłał do naszej redakcji pan Kamil Rycerz z Siedlec zdobył główną nagrodę w, ogłoszonym już po raz dziesiąty przez redakcje Katolickiego Radia Podlasie i portalu podlasie24.pl, konkursie na rozważania Drogi Krzyżowej.

Komisja Konkursowa postanowiła także przyznać dwa wyróżnienia. Jedną z wyróżnionych osób jest Kacper Kowalczyk w Trzebieszowa – uczeń klasy drugiej  I Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego im. Świętej Rodziny w Siedlcach

W internetowym głosowaniu najwięcej głosów otrzymał tekst autorstwa Aleksandry Parać z Bezwoli, uczennicy klasy I w Zespole Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim.

Kacper i Aleksandra gościli dziś w siedzibie Katolickiego Radia Podlasie w Siedlcach, odebrali nagrody i udzielili wywiadu. Rozmawiał z nimi ks. Marek Weresa.

Wyróżnienie otrzymała także s. Felicyta Lidia Świerz CSIC z Szymanowa

Specjalne wyróżnienie związane z udziałem w konkursie od jego pierwszej edycji otrzymali: Elżbieta Myrcha – Jachimczuk w Kotunia i Arkadiusz Stosur z Krakowa.

Dziś także nagrodę w siedzibie radia odebrała Elżbieta Myrcha – Jachimczak a jutro będziemy gościć pana Kamila Rycerza z Siedlec.

Pozostali laureaci i uczestnicy konkursu otrzymają nagrody pocztą.

 

(Visited 112 times, 1 visits today)

Autorzy

ks. Marek Weresa

Możesz również polubić…