Uczniowie siemiatyckiego LO z zadowoleniem mówią o kończącym się roku szkolnym

Tytuł: Uczniowie siemiatyckiego LO z zadowoleniem mówią o kończącym się roku szkolnym

Autor: Agnieszka Bolewska-Iwaniuk

Nazwa audycji: Wywiady
Data emisji: 26-06-2026

Dzieci i młodzież odbierają dziś świadectwa szkolne, przed nimi dwa miesiące wakacji. Najlepsi uczniowie nagradzania są dyplomami, listami gratulacyjnymi, nagrodami. To docenienie ich starań, nauki, frekwencji, zaangażowania w życie szkoły. Już o poranku świadectwa odebrali uczniowie LO im. Komisji Edukacji Narodowej w Siemiatyczach. O tym jak oceniają zakończony etap edukacji i jakie maja plany na wakacje, rozmawiała z młodzieżą Agnieszka Bolewska-Iwaniuk.

(Visited 5 times, 5 visits today)

Autorzy

Agnieszka Bolewska-Iwaniuk

* Redakcja terenowa w Siemiatyczach

Agnieszka Bolewska-Iwaniuk

* Redakcja terenowa w Siemiatyczach

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.