Mundurowi na boisku

Tytuł: Mundurowi na boisku

Autor: Agnieszka Bolewska-Iwaniuk

Nazwa audycji: Wywiady
Data emisji: 22-06-2026

Policjanci, strażacy, żołnierze, leśnicy i funkcjonariusze Straży Granicznej zamienili mundury na sportowe stroje, by zmierzyć się w jubileuszowym Turnieju Piłki Nożnej Służb Mundurowych o Puchar Komendanta Policji w Siemiatyczach. Na boiskach sportowych w Siemiatyczach 19 czerwca 2026r., spotkały się drużyny z całego województwa podlaskiego, a emocji nie brakowało od pierwszego do ostatniego gwizdka. Choć uczestnicy podkreślali, że najważniejsza jest dobra zabawa i integracja, na murawie trwała zacięta walka o każdy punkt i każdy metr boiska. Ostatecznie zwyciężyła drużyna Komendy Powiatowej Policji w Bielsku Podlaskim, wyprzedzając reprezentację 5 Batalionu Czołgów w Czartajewie oraz Komendę Miejską Policji w Białymstoku.
Na boisko wybrała się z mikrofonem Agnieszka Bolewska-Iwaniuk, osłuchajmy co mówili mundurowi na murawie.

(Visited 3 times, 3 visits today)

Autorzy

Agnieszka Bolewska-Iwaniuk

* Redakcja terenowa w Siemiatyczach

Agnieszka Bolewska-Iwaniuk

* Redakcja terenowa w Siemiatyczach

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.