Mundurowi na boisku
Tytuł: Mundurowi na boisku
Autor: Agnieszka Bolewska-Iwaniuk
Nazwa audycji: Wywiady
Data emisji: 22-06-2026
Policjanci, strażacy, żołnierze, leśnicy i funkcjonariusze Straży Granicznej zamienili mundury na sportowe stroje, by zmierzyć się w jubileuszowym Turnieju Piłki Nożnej Służb Mundurowych o Puchar Komendanta Policji w Siemiatyczach. Na boiskach sportowych w Siemiatyczach 19 czerwca 2026r., spotkały się drużyny z całego województwa podlaskiego, a emocji nie brakowało od pierwszego do ostatniego gwizdka. Choć uczestnicy podkreślali, że najważniejsza jest dobra zabawa i integracja, na murawie trwała zacięta walka o każdy punkt i każdy metr boiska. Ostatecznie zwyciężyła drużyna Komendy Powiatowej Policji w Bielsku Podlaskim, wyprzedzając reprezentację 5 Batalionu Czołgów w Czartajewie oraz Komendę Miejską Policji w Białymstoku.
Na boisko wybrała się z mikrofonem Agnieszka Bolewska-Iwaniuk, osłuchajmy co mówili mundurowi na murawie.


Autorzy

Agnieszka Bolewska-Iwaniuk
* Redakcja terenowa w Siemiatyczach




