Uczniowie siemiatyckiego LO z zadowoleniem mówią o kończącym się roku szkolnym
Tytuł: Uczniowie siemiatyckiego LO z zadowoleniem mówią o kończącym się roku szkolnym
Autor: Agnieszka Bolewska-Iwaniuk
Nazwa audycji: Wywiady
Data emisji: 26-06-2026
Dzieci i młodzież odbierają dziś świadectwa szkolne, przed nimi dwa miesiące wakacji. Najlepsi uczniowie nagradzania są dyplomami, listami gratulacyjnymi, nagrodami. To docenienie ich starań, nauki, frekwencji, zaangażowania w życie szkoły. Już o poranku świadectwa odebrali uczniowie LO im. Komisji Edukacji Narodowej w Siemiatyczach. O tym jak oceniają zakończony etap edukacji i jakie maja plany na wakacje, rozmawiała z młodzieżą Agnieszka Bolewska-Iwaniuk.

Autorzy

Agnieszka Bolewska-Iwaniuk
* Redakcja terenowa w Siemiatyczach




