Czytania na V NIEDZIELĘ WIELKANOCNĄ
Tytuł: Czytania na V NIEDZIELĘ WIELKANOCNĄ
Autor: Joanna Kuczborska, ks. Kamil Duszek
Nazwa audycji: Katolik w świecie – instrukcja obsługi
Data emisji: 18-05-2025 r.
Dz 14,21b-27 Ps 145 Ap 21,1-5a J 13,31-33a.34-35
„Kiedy przybyli i zebrali miejscowy Kościół, opowiedzieli, jak wiele Bóg przez nich zdziałał i jak otworzył poganom podwoje wiary.”
„Ja, Jan, ujrzałem niebo nowe i ziemię nową, bo pierwsze niebo i pierwsza ziemia przeminęły, i morza już nie ma. (..) I rzekł Zasiadający na tronie: «Oto czynię wszystko nowe».”
„Przykazanie nowe daję wam, abyście się wzajemnie miłowali, tak jak Ja was umiłowałem; żebyście i wy tak się miłowali wzajemnie. Po tym wszyscy poznają, że jesteście uczniami moimi, jeśli będziecie się wzajemnie miłowali».”
Autorzy

Joanna Kuczborska
- Wydawca RADIORANKA
- Autorka i prowadząca audycję Serce jak obłok
- Autorka audycji: katechez - Katolik we współczesnym świecie - instrukcja obsługi; cyklu Alfabet naszej wiary, audycji o książkach oraz współprowadzi niedzielny koncert życzeń